25 KİLO ZAYIFLAMA BAŞARISI “Özgürüm yeme konusunda; kısıtlama YOK, yasak YOK, hesap YOK…”

Başlangıç Ölçülerim: 75 kg, 106 cm, 105 cm, 106 cm
Şuanki Ölçülerim: 50 kg, 75 cm, 84 cm, 85 cm

Sürecimin 9 .ayındayım… Ama ideal kiloma gelmem 5 ayda olmuş:)

kilobekçisiKilolarımla birlikte psikolojimi bozduğum bir anda nette gezinirken sitenizi bulup sisteme ulaşmıştım. ‘Bizim programımızda diyet yok, yasak yok’ demişti telefondaki ses. ‘Nasıl yani?’ diye hayrete düşmüştüm. Yolda yürürken önünü görmek isteyenlerdendim ben. Çok merakta bırakmıştınız beni. Sonra ne bir araştırma, ne bir sorgulama… Nasıl olduysa ertesi gün sisteme kaydolmuştum.

‘Hayatınız hayatımız’ diyorsunuz… Böyle bir destek teklifine hayır demek mümkün mü? Özellikle Halil Bey’in çalışmaları inanılmaz… Rekorlar kitabında tescillenmiş bir başarıyı kim inkâr edebilir ki… Sadece bu başarının varlığı bile bu sistemin inandırıcılığını artırıyor. Daha güvenli giriyorsunuz programa. Şuna benzetiyorum ben bunu; insanlar kilolu bir diyetisyene giderek başaracaklarını mı sanıyorlar!

Şu anda tam yolun yarısındayım. Hedefimin yarı süresi doldu. Ben zaten hedefe ulaşacağımdan o kadar eminim ki şimdiden ruh-beden formumu nasıl korurum onun merakını yaşıyorum.

İstanbul dışında yaşıyorum ama orada yaşayanlardan daha yakınım size :)

Benim kilobekçim her anımı, her duygumu, bazen işim de dahil insan ilişkilerimi sürekli danıştığım, paylaştığım biri… Yaşam koçum işte; enerji kaynağım, danışmanım, iç sesim… Bazen, söyleyemediklerimi söylememi sağlar, bazen göremediklerimi görmemi…

Kilo verme sürecini başarıyla tamamladım. Psikolojik açıdan birçok şeyi aştım.  Artık aynanın karşısında görünmeyen asıl sürecimiz başlıyor.

Can simidimi attım artık. Koca okyanusun ortasında bırakın yüzmeyi, derinlerden dalarak ilerliyorum…

Etrafımdakiler bile şoka girdi. ‘Demek senin de vücudunun bir dili varmış’ diyorlar. Ben de dili değil şifresi var diyorum :)

Özgürüm yeme konusunda; kısıtlama YOK, yasak YOK, hesap YOK…

Program öncesinde midem her kazındığında açım sanırdım. Programla birlikte anladım ki hissettiğim açlıklar % 90 duygusalmış.  Şimdi sadece içimden gelen sese kulak veriyorum; midemden, böbreğimden gelen sesin benim için hiçbir önemi yok:) Artık vücudum beynimi değil; beynim vücudumu yönetiyor…

Bedenim küçüldükçe ruhum büyüdü…

Şimdi; ‘ne giysem yakışır’ modundayım. Önceden üzerime olanı alıyordum, şimdi beğendiğimi, giymek istediğimi… Gelişerek değişim buymuş… Değiştim… Çok değiştim hem deJ  Gözlerime inanamıyorum… Ben çok güzel oldum be:)

Şimdi; hedefimdeki, mutlu olduğumdaki fiziksel ölçülerimdeyim. Ruhum arındı, berraklaştı. Flu gözlerim hayata karşı idi, şu anda hayatın içinde. Evet ben hayatın her yerindeyim artık…


Biz seni böyle de severiz diyenler şimdi; ‘Yaa sen ne kadar güzel oldun!’ diyorlar. Acaba süreç sonunda ne diyecekler merak ediyorum
:)

Yeniden doğdum mu? Halâ devam eden sürecin bir parçası olarak henüz doğmadım diyebilirim. Çünkü halâ eksiğim, halâ tamamlanacak çok parçam var. Bunun merakı ve mutluluğu içindeyim şu an. Teslim oldum, daha da teslim olacağım ve en sonunda bayrağı elime alacağım:)

HK Performans Üyesi S. C.

HK Performans Üyesine bu içten yorumu için Teşekkür ederiz.

Sağlıklı zayıflamak  ve hızlı kilo vermek için alternatifsiz tek yol, Online Zayıflama Okulu Gelişerek Değişim eğitimleridir. Sağlıklı kilo vermek ve kalıcı zayıflamak için Web tabanlı Online Kilobekciliği sistemini detaylıca incelemelisiniz.

Etiket: Sağlıklı zayıflamak, hızlı kilo vermek, Zayıflama Okulu, Online Kilobekciliği sistemi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s