3 AYDA 22,5 KİLO ZAYIFLAMA

Kilobekçimle tanışmadan önce tabiri cazise aylak aylak gezen biriydim. Nasılsa babamın parası bol diyerek altımda arabamla günboyu geziyor, geleceğimi hiç ama hiç düşünmüyordum.  Babamın mal varlığını düşünerek üniversiteyi bile okumaZAYIFLAMA GARANTİSİdım. Zaten beni zorlayan da olmadı. Sadece şirkette çalışmam için ısrar vardı ama o da ikna edici düzeyde değildi malesef.

Yukarıdaki sözlerime bakılarak çapkın bir erkek olduğum düşünebilir. Oysa işin aslı 26 yaşındaydım ve hiç flörtüm olmamıştı. Çünkü kiloluydum. Ne olduysa çocukluğumda can ciğer olduğum kuzenim yurt dışından gelince oldu. Niye yalan söyleyeyim yurt dışı hayli yaramış çok yakışıklı birşey oluvermişti. Onla gezerken kızların ona bir bakışı vardı ki ben kendimden utanırdım. 90 kilo vardım o zamanlar. 1,70 bıyunda bir erkek için 90 kilo çok fazlaydı. İlk zayıflama girişimimi kuzenin cazibesi yüzünden yaptım, başarılı oldum mu evet, mutlu muyum, çoook…

Ben de aslında yakışıklıymışım diyorum şimdi. Artık dikkat çeken sadece son model arabam değil, artık kızların bakışlarını da farkediyorum üzerimde. Hatta oturduğumuz siteden bir hayranım bile var. Hepsini anlattım kilobekçime, öyle iyi bir insan ki…

Aslında programa başlarken bu kadar kolay olacağını hiç ama hiç düşünmüyordum. İlk denememdi ve başarısız olursam da çok fazla bir hayal kırıklığı yaratmayacaktı bende.

3 aylık bir üyelik sonucunda 22,5 kilo verdim ve kilobekçimle yollarımızı ayırdık. Bir daha kilo almam diyebiliyorum, o güvenceyi aldım gibi. Ancak şu da var ki eğer tekrardan kilo alırsam bir kurtarıcım var, bunu rahatlığını da hissediyorum bir yandan.

Kilo problemi olanlar online kilobekçiliğini hiç tereddüt etmeden deneyebilirler.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s