GELİŞEREK ZAYIFLAMA MODELİ

GELİŞEREK ZAYIFLAMA MODELİ…

gelişerek değişimYaşadığımız problemleri, sıkıntı ve engelleri aşabilmek için önce ilgi alanımıza giren, “ya da girmek zorunda kalan da diyebiliriz’’ obezite konusuyla ilgili, mümkün olan tüm verilere ulaşmalı, ayrıntılı bilgi sahibi olmalıyız. Bu bilgi edinimini kendi mantığımız ve gözlemlerimize dayanarak beyin süzgecinden geçirmeli, ancak ondan sonra, içlerinden ikna olduklarımıza inanmalıyız. Maalesef birçok kez değindiğimiz gibi sektör çok büyük ve bilgi edinebileceğimiz kanalların çoğu da sektör yönlendirmeleri altında. Bu durum sizi ürkütmesin, çünkü gerek sizin yaşadığınız süreçler, gerekse diğer kilolu insanların yaşadıkları, neyin doğru ya da yanlış olduğunu görmenizde rehber bilgi kaynaklarınız olacaktır.

Bedeniniz, estetik görünümünüz, en önemlisi de sağlığınız söz konusu olduğu için aklınıza ya da mantığınıza uygun gelmeyen, her türlü yöntemi yok sayma hakkınız vardır ve bunu sonuna kadar kullanın. Gelişmenin en etkin yolu, o konuda olabildiğince çok bilgi sahibi olmak ve bunları günlük yaşantımızda uygulanabilir hale getirmekten geçer.

“Eğitimin amacı, kafayı bir rezervuara çevirmek değil, onu canlı bir çeşme haline sokmak olmalıdır. Yalnız içeriye pompalanmakla dolan bir kafa, dışarıya pompalamakla derhal boşalabilir’’ M. MASON

Eğer yeteri kadar bilgi sahibi değilsek ve sürekli olarak kulaktan duyma bir takım yöntemleri deniyorsak, bazı engelleri aşmamız gerçekten de imkansızlaşır. Hele ki kilo vermek gibi direkt sağlığımızı ilgilendiren önemli bir konuda bilgisiz hareket etmek, uyguladığımız yöntem ne kadar güçlü olursa olsun kalıcılık sağlaması açısından yetersiz kalacaktır.

Nedenlerini bilemediğimiz sorunların çözümü, bir süre sonra çözümlerin yeniden soruna dönüşmesine neden olur.

Okuyun, araştırın, gözlemleyin ve sürekli olarak kendinizi yenileyin, geliştirin. Konu hakkında yeterli bilginiz olmaz, kendinizi gelişimin değişkenliği ile yenilemezseniz dışarıdan yapılan yönlendirmelerle de, mutlak ve kalıcı sonuca ulaşılması mümkün değildir. İnsanlar kendileri ile direkt ilgili konularda, eğer tüm ayrıntılardan haberdar olurlarsa; yeme içme alışkanlıklarını, zihinsel ve fiziksel davranışlarını değiştirebilmekte ve kendi öz disiplinlerini oluşturabilmektedirler.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Doğum sonrası sağlıklı ve kalıcı zayıflamak her annenin hayalidir. Hamilelik döneminizde aldığınız kilolardan kolayca kurtulabilmek, doğum sonrası sağlıklı zayıflamak istiyorsanız bu yöntemi mutlaka deneyiniz. Doğum sonrası zayıflama yöntemini incelemek için tıklayınız.

7/24 sınırsız destek ve anlık çözüm uygulaması ile fark yaratan, Dünyada ilk ve tek adres, sınırsız destek, samimiyet ve profesyonelliğinin birleşmesi.

/doğum sonrası zayıflama,doğum sonrası hızlı zayıflama,doğum sonrası kalıcı zayıflama,doğum sonrası sağlıklı zayıflama,doğum sonrası zayıflama diyeti,doğum sonrası zayıflama diyetleri,doğum sonrası zayıflama hareketi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası zayıflama ilaçları,doğum sonrası hangi diyet,doğum sonrası hangi diyetle zayıflanır, doğum sonrası hızlı kilo verme,doğum sonrası zayıflayanlar,doğum sonrası zayıflama yorumları,doğum sonrası zayıflama başarıları,doğum sonrası zayıflama yöntemleri,doğum sonrası zayıflama sistemi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası online zayıflama/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s