DOĞUM SONRASI KİLO VERME MACERASI-34 KİLO ZAYIFLAMA

“Bugüne kadar topladığım bilgiler ve edindiğim deneyimler sonucu ayaklı bir tıp kitabı gibi hissediyorum kendimi. Yönetimle ilgili bir bölüm okuyorum, ama kendi vücudumu yönetemediğim hissine kapılıyorum. Hızla ve beyin hücrelerim ölmeden zayıflamam gerektiğini hissediyorum. Ama kendimi nasıl kontrol edeceğimi bilemiyorum.”

“Toplum bizi öyle bir hale getirmiş ki… Hangi kiloda olursak olalım hep daha azının daha mutlu edeceğini düşünüyoruz. Ama mutlaka vardır kendimizi en iyi hissettiğimiz bir ağırlık ölçüsü:)) Mesela benimki 58, daha 22 kg. vermem lazım. Ama bundan çok değil 10 yıl önce 54 kilo bile olmuştum. O zaman bile şok diyetlerin peşindeydim… (Diyet sanayini mutlu etmek için böyle düşünüyor olabiliriz…) Bence en başta kendimizi sevmeliyiz, kiloyu sağlık nedenleri ile eksiltip, eksildiğimizdeki halini korumalı ve KENDİMİZİ SEVMEYİ ÖĞRETTİĞİ İÇİN HALİL KARGULU‘ya hergün en iyi dileklerimizi yollamalıyız… Kilo alıp verme maceralarım içinde geliştirdiğim bir düsturum var: Kızıma ve oğluma hep ne kadar güzel göründüklerini söyleyeceğim. Bu mesajı verirken de karşılarına geçip asla koca bir dilim pasta yemeyeceğim:)))) En azından onlar bu zorlu maceralara atılmadan mutlu ve memnun olmayı öğrenirler…”

Değişmeyen tek şey değişimdir…                             Halil KARGULU

Hızlı, sağlıklı ve kalıcı zayıflamak ancak ve ancak gelişerek değişimle mümkün. Gelişerek değişim yolunda hızlı kilo vermek istiyorsanız HK Performans kalıcı zayıflama yöntemlerini mutlaka deneyin.

Doğum sonrası zayıflamak için ne yapmalı? Doğum sonrası zayıflama yöntemleri, doğum sonrası zayıflama diyetleri, doğum sonrası zayıflama hareketleri ve doğum sonrası zayıflamak için bilmeniz gereken her şey bu adreste. Hemen inceleyiniz.

Sadece günümüzde değil, yarınlarda bile ulaşılabilecek en iyi çözüm…

/doğum sonrası zayıflama,doğum sonrası hızlı zayıflama,doğum sonrası kalıcı zayıflama,doğum sonrası sağlıklı zayıflama,doğum sonrası zayıflama diyeti,doğum sonrası zayıflama diyetleri,doğum sonrası zayıflama hareketi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası zayıflama ilaçları,doğum sonrası hangi diyet,doğum sonrası hangi diyetle zayıflanır, doğum sonrası hızlı kilo verme,doğum sonrası zayıflayanlar,doğum sonrası zayıflama yorumları,doğum sonrası zayıflama başarıları,doğum sonrası zayıflama yöntemleri,doğum sonrası zayıflama sistemi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası online zayıflama/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s