32 KİLO VERMEMİN SIRRI-ZAYIFLADIM, BİR DAHA KİLO ALMAYACAĞIM

Ben ilk defa verdiğim kg’ları geri almadım ve asla da almayacağım. Ben bu sisteme inanarak girmedim. Herhangi bir canlı örneğim yoktu. Sadece sayfadaki örnek verilen insanlar vardı. Öyle çok aldatıcı şeyler yaşamıştım ki onlara da fazla inanmadım. Sürece başlarken anketleri doldururken inanmaya başladım, ümitlendim ve kendi kendime söz verdim. Sorgulamadan tam bir teslimiyet ile kendimi verip azmedecek ve başaracaktım. Eğer bu sistem bu insanlar için etkili oldu ise benim içinde olmalıydı. Sorgulamaya ve açık aramaya gerek yoktu ve öyle de yaptım. Kilobekçim ne verdiyse aldım. O güne kadar ne öğrendiysem hepsini sildim ve kilo bekçimin öğretileri ile sildiğim boşlukları doldurdum. İnancıma ve görüşlerime ters düşen şeyler olduğunda onları sentezleyerek farklı formlarda benimsedim. Ve inanın ben küçücük bir stres veya küçücük bir gerginlik bile yaşamadım. Hatta süreç benim için çok huzurlu ve eğlenceli geçti. Bunu buradaki birçok arkadaşım da gözlemledi. Tüm bu yaşadıklarım hep artı olarak bana geri döndü. Sürecim bittiğinde yani üçüncü ayım bittiğinde 27 kg vermiştim. Ve devam eden aylarda 5 kg vererek 33 kg’ye tamamladım. İnceldim ve değiştim, artık farklı bir insanım. Bu sistem sizi sadece fiziksel olarak değil, GELİŞEREK DEĞİŞİM OLARAK ZİHNEN değiştiriyor. Artık mutlu bir kadın, mutlu bir anne, mutlu bir eş ve mutlu bir arkadaşım. Hayata ve olaylara bakış açım değişti ve ben tüm bunları bu sistemle ve sevgili kilobekçim ile başardım.

Sizlere tavsiyem bu sisteme ve kilobekçilerinize ve öncelikle KENDİNİZE güvenin. Sistemle cebelleşmek yerine teslim olun. Her sabah kendinize ve bilinçaltınıza telkin verin ve sesli olarak her gün şunu tekrarlayın:

zayıflama başarı

‘’BEN BU SİSTEME VE KENDİME GÜVENİYORUM. BAŞARACAĞIM, KİLOBEKÇİM BENDEN ÇOK DAHA İYİSİNİ BİLİYOR VE BENİM İYİLİĞİMİ İSTİYOR. O NE DERSE KABUL ETTİM VE ONA İNANIYORUM. NEFSİMİN BENİ ALT ETMESİNE İZİN VERMEYECEĞİM. BEN ONDAN ÇOK DAHA FAZLA AKILLI VE GÜÇLÜYÜM. ONUN HEDEFİMİ SAPTIRMASINA FIRSAT VERMEYECEĞİM. KENDİMİ SEVİYORUM. MUTLU OLMAYI HAK EDİYORUM, KENDİM, AİLEM VE GELECEĞİM İÇİN ASLA AMA ASLA VAZGEÇMEYECEĞİM.’’

 

– İZMİR.

Hamileliğinizde aldığınız kiloları veremiyor musunuz? Doğum sonrası zayıflamak bu yöntemle mümkün. Dünya’nın en kaliteli ve en başarılı zayıflama sistemi ile hamilelik kilolarınızdan siz de kurtulun.  Doğum sonrası zayıflama yöntemi için tıklayınız.

/doğum sonrası zayıflama,doğum sonrası hızlı zayıflama,doğum sonrası kalıcı zayıflama,doğum sonrası sağlıklı zayıflama,doğum sonrası zayıflama diyeti,doğum sonrası zayıflama diyetleri,doğum sonrası zayıflama hareketi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası zayıflama ilaçları,doğum sonrası hangi diyet,doğum sonrası hangi diyetle zayıflanır, doğum sonrası hızlı kilo verme,doğum sonrası zayıflayanlar,doğum sonrası zayıflama yorumları,doğum sonrası zayıflama başarıları,doğum sonrası zayıflama yöntemleri,doğum sonrası zayıflama sistemi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası online zayıflama/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s