KİLOLARINIZA TEK VE KESİN ÇARE! BU YAZIYI SONUNA KADAR OKUYUN VE ŞUANA KADAR DENEDİĞİNİZ TÜM YÖNTEMLERİ ÇÖPE ATIN! BİZ SİZLERE % 100 ZAYIFLAMA GARANTİSİ SUNUYORUZ, BİZE GÜVENİN

 

Görmediğiniz, gözlerinin içine bakıp konuşmadığınız, nasıl bir yaşam sürdüğünü ve nasıl bir aileye sahip olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmadan tamamen karşılıksız ve içten bir ilişkinin varlığına inandım ben! Bir laf vardır, bazı şeyleri parayla satın alamazsınız diye. Kilobekçiliği de işte böyle bir şey. Bu hizmetin karşılığını rakamlarla ifade etmek mümkün değil.

Hayal kurmayı unuttuysanız ya da bir hayal nasıl kurulur bunu bilmiyorsanız öğrenmenin vakti geldi.

Ben uzun zamandan beri hayal kurmuyordum. Kilolarım yüzünden gençliğimin ilk yıllarında bırakmıştım hayal kurmayı. Sanki kilolarım hayatımın, hayallerimin önünde aşılamaz bir engeldi. Gözlerinizi aşağıya doğru indirdiğinizde ayak uçlarınızı görememenin nasıl bir duygu olduğunu belki bilmiyorsunuz. 🙂  Artık hayal kurabiliyorum. Geleceğe dair güzel düşlerim var. Her şeye artık ‘’KENDİMLE’’ başlıyorum. Ben artık ‘BENİ’ seviyorum… İdeallerimden vazgeçmek eski ‘Ben’de kaldı. Beni bu kadar değiştiren, hayata bu kadar pozitif bakmamı sağlayan süreç Oya hanımın beni ‘’Memnun oldum efendim, OMDER ailesine hoş geldiniz. Hayallerinin gerçek olmasını isteyen bir insanla daha tanışmanın mutluluğu ve gururu içerisindeyim.’’ demesiyle başladı.

Bende çoğu insan gibi arama motorunda zayıflamak için yeni çareler aramaktaydım. Tesadüfen rastladığım Vücudun Şifresi öncelikle içerik açısından iddialı bir site olması bakımından beni etkiledi. Başarı hikayeleri ve Halil beyin müthiş rekoru. Etkilenmemek elde değildi. Defalarca sitede dolaştım. Halil beyin fotoğraflarına tekrar tekrar baktım. Bu hızla bu kadar kilonun verilebileceğini aklım bir türlü almıyordu. Çünkü ben değil kilo vermek yediklerime dikkat ettiğimi düşünsem bile bir beden daha genişliyordum. Artık vardığım nokta çok vahimdi. En çokta sağlığımdan endişelenmeye başlamıştım. 27 yaşımda 101.3 kiloya ulaşmıştım. Size okuması zor mu geldi. 🙂 Şifre: VŞ 888  Aynalara bakamıyor kendimden kaçıyordum. Bunun bir kader olduğununa inanmaya başlamıştım. 46 beden kıyafetlerin içine bile sığamıyorsanız ne düşünebilirsiniz ki başka? Kostüm tasarımıyla uğraştığım için sinema ve dizi setlerinde yoğun çalışma koşullarından ötürü dengesiz öğün saatleri artık olağan bir durummuş gibi geliyordu. Bütün gün aç kalıp, bir o kadar da stresten sonra akşam masada ne varsa silip süpürmek ve doyduğum halde bitene kadar yemek günün en güzel anıydı benim için. ama mutsuzluğum genişleyen bedenimle birlikte giderek büyüyordu (Kaybederken daha da fazla kaybeden oluyordum.) Kabullenmemeliydim bu halimi. Bir mucizeyi oturup beklersem o mucizenin hiç gelmeyeceğini nihayet anlamıştım. Bir mucize bulmuş muydum acaba? Klasik yöntemlerle mi karşılaşacaktım. Ya işe yaramazsa gibi soru işaretleriyle kilo bekçiliği sistemine katılmaya karar verdim. Kafamdaki soru işaretleri devam ettiğinden ilk karşılaştığım Dilek hanım’a panik bir halde sürekli sorular soruyordum, çünkü en başta kendine güveni olmayan bir insan, bir başkasına nasıl güvenebilirdi ki? Bu birde internet ortamı olunca güvensizlik duygusu daha da artıyordu. Karşılıklı samimi diyaloglarla cesaretim daha da arttı ve işlemler tamamlandıktan sonra program günüm belirlendi. Ardından VÜCUDUN ŞİFRESİ geldi.

Hiçbir kelimesini atlamadan, özümseyerek, zamana yayarak okudum vücudun şifresini. Okudukça ne kadar bilinçsizce beslendiğimin(-ki buna beslenmek denirse) farkına vardım. Kilolu olmanın ağır bedensel ve ruhsal yükü yetmezmiş gibi sektörleşmiş bir sistemin sömürüsüne şahit oldum okurken ve kendiminde farkında olmadan defalarca bu sömürüye maruz kaldığımı anladım. Unuttuğumuz, görmezden geldiğimiz ya da önemsemediğimiz bir beslenme alışkanlığının nelere sebep olduğunu daha iyi anlama fırsatını buldum bu kitapla. VÜCUDUN ŞİFRESİyle tamamen hazırdım artık geç kalınmış bir başlangıca.

Ve sonunda geldi çattı günlerdir beklediğim an! Kilobekçimle tanıştım. Kilobekçisi deyip geçmeyin. 2 ay sonunda hayatınızın bir parçası haline dönüşüveriyor 🙂 sevgili kilobekçim, sözcüklerim yetecek mi ? bakalım seni anlatmaya. İlk zamanlar ‘Öğretmenim’ diyordum sana. Şaka değil gerçekten hep öğrenciydim sağlıklı yaşam okulunda. Tüm geçmişimi, doğru bildiğim yanlışlarımı silip attım seninle… Önce duruşum değişti. Daha sağlam durmayı öğrendim senden, kararsızlıklarım gün geçtikçe kayboldu. ’Başaracaksın’,’Sana Güveniyorum’ dediğinde hep güç verdin. Tanıştığımız gün kararlı olduğumu söylediğimde ‘Bende yüreğimi koyuyorum bu yola öyleyse’ dedin ve sözünde durdun sonuna kadar. Başta sert olduğunu düşündüren tavırlarının ardındaki şefkati farketmekte geç kalmadım. İyi ki yapıcı eleştirilerde bulundun, doğruyu bulmama yardım ettin. Yoksa bugün Başarmış olarak yazamıyor olacaktım. Kendime örnek aldığım bir kilobekçim var benim. Ben böyle deyince hiç dayanamaz çok mütevazidir kendileri. İltifatlara başlayınca ‘’Tamam tamam yeter bu kadar’ diyerek son noktayı yine o koyar. Ona patron diye hitap ettiğimde ‘’Bu işin patronu da sensin işçisi de, unutma’’ diyerek hayatımın sorumluluğunun bende olduğunu hatırlattığın için sana minnettrarım. Ben aslında günlük yönlendirmeler ve programlar dışında özel paylaşımlar yaşayacağımızı hiç düşünmemiştim.

Sevgili Kilobekcim yazdıklarımdan çıkarttığın karakter analizinin hayrete düşürdüğünü söylemem lazım. Bu durum sanki beni öncedende tanıyormmuşsun da uzun zamandan sonra tekrar görüşüyormuşuz hissi uyandırıyordu. Hayatıma dair yaptığım hataları fark ettirdin bana canım. Kilobekçiliğinin salt kilo verdirmekten ibaret olmadığını, bunun yanında hayata bakış açını ve bedenine saygıyı öğreten bir okul olduğunu öğrettin. Senin bana kattıkların hep olumlu oldu,olumsuz cümlelerde yazardım eğer aksi olsaydı. O kadar absürt ve o kadar çok sorularım oldu ki hepsine sabırla cevap verdin. Her şeyi sorduğum için de bazılarına ‘Ona da sen karar ver’ diyerek beni kendi kararlarımı alabilmem için yönlendirdin.

Artık bedenimin neye ihtiyacı olduğunu biliyorum. Eski alışkanlıklarım bitti. Kendimi sevdirdin bana. Şimdiki masa dostlarımla çok daha eğlenceli öğünler yaşıyoruz sayende. Yeni bir damak zevkim oldu. Artık hareketi seviyorum, dans etmeyi seviyorum, bedenimi seviyorum. Bunu başka nasıl başarabilirdim ki. Bu kesinlikle bir HK Performans mucizesi. 1,5 ayda 15 kilo verdim. Artık imkansız olmadığını biliyorum ve kilo vermeye devam 🙂 Yolum zor ve uzun, hedefim ise büyüktü. Kişisel olarak hazırlanan yaklaşımlar ve her geçen gün giden kiloları tartıda görmek, insanların hayret dolu bakışlarıyla nasıl başardın cümlelerini duymak, pantolonlarının üzerinde bollaşarak emanet duruşunu tebessümle izlemek ve onları keyifle giyerek dışarı çıkmak, hedefe ulaştığımda alışveriş çılgınlığı yapacağımı düşünerek alacaklarımın listesini hazırlamak 🙂 Bu duyguları yaşamak çok ama çok güzel. Kilobekçim ve ben hedefe doğru kararlı adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Zehir miktarı hayatınızın felesefesi olarak benimsemişseniz, emin olun ki ihtiyacınızdan fazlasını tükettiğinizde zaten lokmalarınız zehir gibi geliyor 🙂 hemen midenizde fazlalık duygusuyla rahatsız oluyorsunuz. Şimdi düşünüyorum da, doyduğunu bildiğin halde yemeye devam etmek ne acı bir durummuş! Kendime ne kadar zarar vermişim anlık mutluluklar yaşamak uğruna. Şimdi hep huzurluyum, rahatım ve dinginim. Mutsuz olmak için bir sebebim yok, melankolik kimliğimden sıyrıldım ve güne gülümseyerek başlıyorum kilobekçim sayesinde. Görmediğiniz, gözlerinin içine bakıp konuşmadığınız, nasıl bir yaşam sürdüğünü ve nasıl bir aileye sahip olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmadan tamamen karşılıksız ve içten bir ilişkinin varlığına inandım ben! Bir laf vardır, bazı şeyleri parayla satın alamazsınız diye. Kilobekçiliği de işte böyle bir şey. Bu hizmetin karşılığını rakamlarla ifade etmek mümkün değil.

Programımın bitmesine az bir süre kaldı. Aslında çoktan bitmiş olması gerekiyordu ama HK PERFORMANS’ın sürprizleri hiç bitmiyor 🙂 Yaklaşık 1 aya yakın bir süre hediye ettiler bana. Sevgili öğretmenim Gelişerek dğeişim uzmanım, ben iyi bir öğrenciyim galiba 🙂 Zaman azaldıkça, birlikteliğin sonu yaklaştıkça bir burukluk çöküyor üzerime. Kilobekcimin bana kattıklarının terazide bir karşılığı yok! Her eleştirin, her tavsiyen paha biçilmez değerde benim için. Hepsini sağlam ayaklar üzerinde gelecek güzel ve sağlıklı günlere taşıyacağım. Böylece dostluğumuz hiç bitmeyecek.

Sevgili kilobekçim, Halil Kargulu ve onun harika ekibi, nam-ı diğer sevgili ailem, bana verdiğiniz değer ve emekleriniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Zayıflamanın imkansız olmadığını bana yaşattığınız için çok mutluyum. Kilo sorunu olan insanlar bir an önce sizlerle tanışmalı.  Bu ailenin sadece kendi coğrafyamızla sınırlı kalmamasını diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla

S. ORTUĞ

İnsanların rüyadan uyanarak, kendi gerçeği ile yüzleşmesi ve kendi özlerine yolculuk yapabilmeleri için web tabanlı BUTİK Zayıflama Okulu Eğitimlerine katılmaları ve gerçekleri yaşamaları artık kaçınılmazdır.

Sağlıklı hızlı ve kalıcı zayıflamak için başka hiçbir çözüm  kalmamıştır.  Büyük bir uyanış yaşamalı ve GELİŞEREK DEĞİŞİM modelinde konseptinde Bireysel ZAYIFLAMA Atölyesi çalışmalarına katılarak büyük değişimi yaşamalıyız.

Hızlı Kilo vermek için ayrıca sağlıklı ve kalıcı zayıflamak için ‘Hk Performans’ profesyonel butik üyelikleri ile size ayrıcalıklı olmaya ve bu değişim keyfini yaşamaya davet ediyoruz…

Bu gerçeği bugün görenler, zaman kaybetmeden hızlı ve kalıcı kilo verme ve sağlıklı zayıflama gerçeğini yaşayarak, geleceği daha güvenli ve huzur içinde yaşayabilir.  Bu gerçeği göremeyenler ise, bu adaletsiz ve kapitalist düzende  3-5 başarısız deneme sonucu BAŞARABİLİRİM İNANCINI kaybederek sistemin kölesi olarak, içine kapanık ve sürekli kendini aşağılayarak tüm başarısızlığı kendinde görerek  yaşamaya mahkumdur.

Şundan emin olabilirsiniz; Bu göne kadar denediğinizi sandığınız, aklınıza gelen tüm eylemler, Zayıflamak için ilaçlar, bitkisel ürünler,  yöntemler, bütünün sadece %1-3’ini temsil etmektedir… Siz gerçek başarı için Sağlıklı hızlı ve kalıcı zayıflamak adına BÜTÜN İÇİN %98’i hiç denemediniz.  Dolayısı ile kimse “ben her şeyi denedim ama başaramıyorum” diye kendini kandırmasın!  Gerçeği gören,  özüne yolculuk yapmak isteyen ve kalıcı sonuçları yaşamak için cesaretli olan herkes; mutlak suretle, bu sistemde kalıcı zayıflama yöntemi ve GELİŞEREK DEĞİŞİM ile kalıcı kilo verebilir.

Siz hiç Büyük Değişimin, İdeal kiloda sağlıklı yaşamanın ve kalıcı kilo vermenin heyecanını  iliklerinize kadar hissettiniz mi?

HK Performans Eğitim danışmanlık

Doğum sonrası zayıflamak için ne yapmalı? Doğum sonrası zayıflama yöntemleri, doğum sonrası zayıflama diyetleri, doğum sonrası zayıflama hareketleri ve doğum sonrası zayıflamak için bilmeniz gereken her şey bu adreste. Hemen inceleyiniz.

Başarısını bu güne kadar ilgilendiği yüzlerce  üyede, farklı üyelik seçeneklerinde kanıtlamış bir anlayış.

/doğum sonrası zayıflama,doğum sonrası hızlı zayıflama,doğum sonrası kalıcı zayıflama,doğum sonrası sağlıklı zayıflama,doğum sonrası zayıflama diyeti,doğum sonrası zayıflama diyetleri,doğum sonrası zayıflama hareketi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası zayıflama ilaçları,doğum sonrası hangi diyet,doğum sonrası hangi diyetle zayıflanır, doğum sonrası hızlı kilo verme,doğum sonrası zayıflayanlar,doğum sonrası zayıflama yorumları,doğum sonrası zayıflama başarıları,doğum sonrası zayıflama yöntemleri,doğum sonrası zayıflama sistemi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası online zayıflama/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s