Doğum Sonrası Zayıflama Hareketleri İle 4 Ayda 45 Kilo

İlk zamanlar derin düşünmemiştim. Hani doğum sonrasında diyet kontrölü, doğum sonrası zayıflama hareketleri, egzersizler falan. Doğumdan 11 ay sonra yine aynı hastaneye koşup akupunktura, şok diyete, iğnelere, dönüşümlü k.hidrat-protein diyetine başladım. 7 ayda 19kg vererek 55kg oldum. Meğer doğru değilmiş yaptığım. Benimkisi kilo vereydim de ne yöntemle olsa olsundu.Oysa doğum sonrasında belli programlara uyarak kilo verilmeliydim. Ben belki de normal bir kilolu insanın başvuracağı yöntemlerle yetindim. Yani salt doğum sonrası zayıflamak için geçerli yöntemleri kullanarak değil.Bir iki yıl içinde kilolar geri gelmeye başladı. Bu arada ben yediklerimi kusmaya çalışıyordum. Buna rağmen 40 yaşında 62kg olmamı önleyemedim.40 yaşında sigarayı bıraktığımda 60kg. dım. 3-4 ayda 70kg oldum. Hemen yine bir klinikte akupunktura başladım. Yine iğneler, iğnelerle iştah kontrolü sağlayarak kalori cetvellerinin olduğu listeden yiyecek seçerek zayıflamayı denedim. Bu arada 3 lt su, 1 saat yürüyüş, elektro bilmem ne aleti derken 5 ayda zorla 10 kg verebildim. Bu son program giderek çok sıkıcı olmaya başlamıştı. Ancak 60kg a inebildim. Tabi 2 ay sonra yeniden hızla ve fazlasıyla bütün kiloları geri aldım. Bütün emeklerim, çektiğim sıkıntılar, verdiğim paralar hepsi boşa gitti. Şu anda 78kg’ım. 1-2 ay öncesine kadar HOODİA GORDONİİ, ardından Tİ-Jİ zayıflama bandı denedim, ama nafile! Şimdi de 5’i bir yerde diye bir karışım deniyorum. (biberiye, funda yaprağı, kekik, mate yaprağı 1 tatlı kaşığı ve 2 tatlı kaşığı yeşil çay, 1lt kaynamış suda 10 dk demlenerek yemekten yarım saat önce içiliyor) Faydası olur mu bilemiyorum. ama bildiğim şu ki ben en büyük hatayı doğum sonrasında yaptım.

Çok iyi hatırlıyorum, ilkokula başladığım zaman öğretmenim anneme “Neden yemek yemediğimi, çok küçük ve cılız olduğumu, diğer çocukların beni ezebileceğini” söylemişti. Nitekim 14 yaşına kadar hem kısa, hem zayıf, minik bir çocuktum. Benim için,”Bağırsaklarında parazit var, onun için kilo almıyor.”der ve bana bir sürü ilaçlar içirirlerdi. (Şimdi düşünüyorum da, keşke hep parazit dolu olsaymışım.)

14 yaşında ergenlik dönemine adım attığım sene birden bire kilo aldım ve tombul bir kız oldum. O zamanlar siyah önlük giyer, beyaz yaka takardık. Giydiğim önlük üzerimde patlayacak, yırtılacak gibi dururdu. 4 yıl kadar böyle tombuldum. 18 yaşında üniversiteye başladığım sene 155 cm boyunda, 46kg ağırlığında idim. Yıllarca diyet, kilo vb. aklıma gelmeden yaşadım. O yıllarda arazide çalışıyordum. (mesleğim gereği) Ta ki 27 yaşına gelinceye kadar. Farkında olmadan 65 kg oluverdim. Arkadaşımın önerisiyle özel bir hastanede akupunktura başladım. İlk hafta şok, ondan sonra bildik aç bırakan diyetlerle 4 ayda 15kg verdim..32 yaşında evlendiğimde sanırım 55 kg dım. 32 yaşında 59 kg.la hamile kaldım. 73 kiloda doğum yaptım. Emzirme döneminde yine kilo aldım.

Kalıcı zayıflamak için doğru bir yöntem bulup deneseydim eğer sonrasında birden bire böyle kilo almayacaktım.Doğum sonrası zayıflama hareketleri, egzersizleri konusunda zerre kadar bilgim yokken kalktım şok diyetlere falan başladım.Umut işte! Asıl faydayı sizin programınızla sağlayacağımı biliyor, başlayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Doğum sonrası zayıflamak isteyenlerin başvurduğu en etkili ve en güvenilir zayıflama sistemi. İncelemek için TIKLAYINIZ.

/doğum sonrası zayıflama,doğum sonrası hızlı zayıflama,doğum sonrası kalıcı zayıflama,doğum sonrası sağlıklı zayıflama,doğum sonrası zayıflama diyeti,doğum sonrası zayıflama diyetleri,doğum sonrası zayıflama hareketi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası zayıflama ilaçları,doğum sonrası hangi diyet,doğum sonrası hangi diyetle zayıflanır, doğum sonrası hızlı kilo verme,doğum sonrası zayıflayanlar,doğum sonrası zayıflama yorumları,doğum sonrası zayıflama başarıları,doğum sonrası zayıflama yöntemleri,doğum sonrası zayıflama sistemi,doğum sonrası zayıflama hareketleri,doğum sonrası online zayıflama/

Reklamlar

Doğum Sonrası Zayıflama Hareketleri İle 4 Ayda 45 Kilo” üzerine 2 yorum

  1. […] Doğum sonrası zayıflama hareketleri kalıcı zayıflama yöntemi olarak düşünülürse devamlı geldiği sürece etkilidir. hareketlenmeyi bıraktığınızda tekrar kilo alırsınız. Benim de hayatım belirli bir düzen üzerine kurulu olmadığından malesef planlı hareket edemiyorum; bir gün spor yap 3 gün yat, olmuyor yani. […]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s